proszę czekać ...

Strony internetowe

 
Tworzymy angażujące, funkcjonalne i przynoszące owoce strony internetowe

Strona internetowa to prawdziwa wizytówka Twojego biznesu. Dlatego powinna być wyjątkowa. Łączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Od ponad 10 lat realizujemy dla naszych klientów angażujące, wyjątkowe pod każdym względem responsywne strony internetowe.
  Tworzenie stron www Konin Logoworld
 
Zrób raz a dobrze

Zdobądź przewagę nad swoimi konkurentami dzięki dobrze wykonanej stronie internetowej!


Rzeczywistość jest dynamiczna, otoczenie w którym działają firmy zmienia się bardzo szybko. Dlatego nie marnuj swojego czasu na bylejakość. Wyróżnij się! Postaw na dobrą stronę internetową, która nie tylko ładnie wygląda, ale też cechuje się intuicyjnością i niezbędnymi funkcjonalnościami uszytymi na miarę.

Dobrze wykonana strona www to taka, która jest w stanie zaangażować potencjalnego klienta. Zaangażować do kontaktu, do zakupu, do wykonania telefonu. Takie owocujące strony powstają w Logoworld.
 


Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej

Proces tworzenia stron www wypracowany doświadczeniem, które zebraliśmy realizując wiele projektów dla zróżnicowanych klientów.
Pracujemy dla dużych i małych jednak w naszym podejściu do projektowania stron www nie ma różnicy.
Zawsze otrzymasz produkt
kompletny, zrealizowany z najwyższą starannością o detale techniczne jak i aspekty artystyczne. Od A do Z.
 
Tworzenie stron internetowych Konin - krok 1 Analiza potrzeb klienta
oraz badanie rynku


Podczas tego kroku zbieramy niezbędne do zaprojektowania strony internetowej dane. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Sprawdzamy także co słychać u Państwa bezpośrednich konkurentów.
 
Projektowanie stron internetowych Konin - krok 2Powstaje wstępny szkic strony, planujemy architekturę 

Projektujemy wstępny układ strony internetowej, określamy wagę ważności prezentowanych informacji z punktu widzenia klienta i konsumenta. Po akceptacji propozycji projektujemy pozostałe podstrony strony www.
Tworzenie www Konin - Krok 3Prace programistyczne
oraz tworzenie zawartości


Zaakceptowana szata graficzna trafia do warsztatu programistów. Implementowane są wszystkie funkcjonalności a struktura strony jest optymalizowana pod kątem SEO. Jeśli jest taka potrzeba, tworzymy wartościowe treści oraz inną zawartość.
Projektowanie stron internetowych Konin - krok 4 Instalacja i uruchomienie nowej strony internetowej

Strona ląduje na serwerze docelowym i kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik Twój nowy serwis www może zostać pokazany światu a Twoja firma lub usługa, którą chcesz promować zyskuje zupełnie nowe, piękne oblicze.


 
Co otrzymasz realizując projekt strony www z nami?

Otrzymasz narzędzie do skutecznej komunikacji z klientami. Otrzymasz stronę www, z której będziesz prawdziwie dumny.
Otrzymasz stronę internetową, dzięki której Twój biznes będzie owocował!
  Tworzenie stron www Konin Logoworld
 
Nigdy nie idziemy na łatwiznę

Standardy współpracy biznesowej i kodeks postępowania, któremu jesteśmy wierni, pozwala nam spać spokojnie. Tobie także.


Ponieważ śpimy spokojnie tylko wtedy, kiedy wiemy, że zatroszczyliśmy się o każdy detal. Wierzymy, że dobry design ma moc, ale bez odpowiednio zaprojektowanej funkcji nie będzie spełniał swojej roli. Dlatego podczas każdego projektu, który realizujemy, a nie sa to tylko strony internetowe, trzymamy się prostej zasady. Przede wszystkim dobra relacja.

Nie interesują nas przelotne związki a długotrwała, oparta o zaufanie współpraca. W swoim działaniu jesteśmy proaktywni. Podejmujemy działania, starając się przewidzieć ewentualne zagrożenia. Podpowiadamy, opiniujemy i inspirujemy. Do podejmowania wyzwań, do spojrzenia na coś w zupełnie inny sposób.

Do tego wszystkiego dorzucamy 10 lat doświadczenia w zakresie tworzenia stron www.
 


Twoja responsywna strona internetowa

Otrzymasz unikalny projekt, z funkcjonalnościami uszytymi na miarę, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek.
A to dopiero początek. Zobacz na co jeszcze możesz liczyć.

 
Tworzenie stron internetowych Konin - krok 1 Unikalny projekt graficzny

Nie korzystamy z szablonów. Jesteśmy na bieżąco z trendami, jednak nie podążamy za nimi bezwiednie. Odnajdujemy prawdziwą radość w tworzeniu dlatego możesz być pewien, że otrzymasz naprawdę wyjątkowy i unikalny projekt strony www. Przemyślany i intuicyjny. 
Niepowtarzalny i w pełni oddający charakter Twojego przedsięwzięcia.
 
Projektowanie stron www Konin - krok 2Uszyty na miarę 

Wychodzimy z założenia, że prostota ma sens. Ty decydujesz, które funkcjonalności są potrzebne, a które nie mają sensu. Szyjemy na miarę więc Twój panel CMS nie będzie zaśmiecony zbędnymi funkcjami, które i tak nie działają.
Tworzenie www Konin - Krok 3Responsywność

Ruch generowany z urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety wciąż rośnie. Twoja nowa strona internetowa będzie wyglądała olśniewająca na każdym z nich. Nie ma nic bardziej irytującego niż drobne elementy, w które nie da się tapnąć. Wiemy o tym, a Twoi klienci odwiedzając Twoją stronę www tego nie doświadczą.
Projektowanie stron internetowych Konin - krok 4 Optymalizacja pod kątem SEO

Wysoka pozycja strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania przekłada się wprost na ilość odwiedzin a co za tym idzie na wielkość sprzedaży. Gwarantujemy, że strona www będzie zoptymalizowana zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu SEO co w konsekwencji pozwoli na osiągniecie dobrych pozycji.
 
Responsywne strony internetowe Konin - krok 5 Bezpieczeństwo

Nie oferujemy stron www opartych o darmowe systemy CMS, które ze względu na niedopracowane wtyczki, nie oferują wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Indywidualne zabezpieczenia powodują, że nasze strony są znacznie bardziej bezpieczne ponieważ wymagają dużo większych nakładów czasu i pieniędzy by wyrządzić szkody.
 
Projektowanie stron internetowych Konin - krok 6Obsługa po sprzedaży 

Nasi Klienci mogą być pewni, że po skończeniu projektu nie są pozostawiani sami sobie. Zależy nam na budowaniu długotrwałej relacji dlatego oferujemy pełne wsparcie dla naszych usług. Nie ważne czy coś przestało działać, czy potrzebujesz nowej funkcjonalności czy może chciałbyś zmodyfikować proces zakupu produktów.
Tworzenie www Konin - Krok 3Autorski CMS

W oparciu o najnowsze technologie, stale aktualizowany. Z przemyślanymi rozwiązaniami. Intuicyjny, kompatybilny, dobrze zaprojektowany i świetnie zabezpieczony. Ponad 300 wdrożeń, nieograniczone możliwości rozbudowy. Czego potrzebujesz?
 
Projektowanie stron internetowych Konin - krok 8 Statystyki i inne usługi

Google Analytics, Search Console, statystyki w panelu zarządzania. Wszystko to w pakiecie, bez dodatkowych opłat. Dzięki temu możesz w bardzo precyzyjny sposób śledzić i analizować ruch na Twojej nowej stronie internetowej.
 
Co możemy dla Ciebie zrobić
- oferta w zakresie tworzenia stron internetowych

Bez względu na to czy realizujemy projekt prostej strony internetowej, czy sklep internetowy zawsze angażujemy się w 100%.
Zoptymalizowane pod kątem SEO i piękne

Responsywne strony internetowe


Responsywna strona internetowa to standard. Wg. statystyk dostarczanych przez Google ruch na stronach internetowych generowany z urządzeń mobilnych (smartphone, tablet) wynosi obecnie ponad 60%. Resztę odwiedzin pochodzi z urządzeń desktopowych. Tendencja ta, jak nie trudno przewidzieć będzie w coraz większym stopniu się pogłębiała. Dlatego tak ważnym jest zadbanie o to, aby nowa strona WWW była po pierwsze dobrze zaprojektowana, po drugie dobrze oprogramowana. W Logoworld troszczymy się o każdy aspekt Twojego nowego przedsięwzięcia, które wymaga stworzenia strony internetowej.
 
 
Funkcjonalne i sprzedające więcej

Sklepy internetowe


Dzięki dobrze przemyślanej architekturze sklepu internetowego możesz sprzedawać więcej. I o to chodzi. Takie sklepy internetowe tworzymy w Logoworld. W ciągu 10 lat zebraliśmy wiele cennych doświadczeń, które dziś pracują na Twój biznes jako wartość dodana. Wdrażamy indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb nowego pomysłu na biznes. Od A do Z.
Zbieraj leady z

Landing Page


Strona skromna w formie lecz o ogromnych możliwościach. Tak w jednym zdaniu można podsumować rozwiązanie oferowane przez mini strony internetowe zwane Landing Page. Zbieraj konwersje, pozyskuj dane kontaktowe do potencjalnych odbiorców Twoich usług czy produktów. Jesteś zainteresowany projektem Landing page? Dowiedz się jak powinna wyglądać idealna strona, na której lądują Twoi przyszli klienci.
 
 
Angażujące, inspurujące, efektywne

Inne projekty internetowe


Wiemy, że oczekiwania względem rozwiązań w Internecie, pozyskiwania klientów, sprzedaży mogą i są bardzo zróżnicowane. Ciągle ewoluują. Dlatego zawsze chętnie słuchamy naszych klientów, ponieważ to oni mają świetne pomysły. My natomiast mamy niezbędną wiedzę i narzędzia do ich realizacji. Dlatego jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującej Ciebie pozycji, skontaktuj się z nami chętnie "ugryziemy" temat, prezentując świeże spojrzenie.
 
©  2009- 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - Agencja Reklamowa Logoworld,