proszę czekać ...

Projektowanie logo 

Niech Twoje logo przemówi głosem wartości prezentowanych przez Twoją markę.


Możesz zastanawiać się po co mi logo? Czy projekt logo jest aż tak ważny? Czy warto inwestować w stworzenie dobrego logo na początku istnienia firmy?

 
 Odpowiedzi na te pytania może być wiele, jednak my jesteśmy przekonani, że zaprojektowanie dobrego logo jest równie ważne co dbanie o najwyższą jakość oferowanych produktów czy usług.

Prawdą jest, że logo może zaprojektować każdy. Z drugiej strony prawdą jest także to, że nie każdy może zaprojektować dobre logo.
 
Dobry projekt logo jest głosem marki. Nośnikiem ważnych z punktu widzenia  organizacji wartości. Marka mówiąca spójnym językiem jest kluczem do budowania pożądanego wizerunku w oczach konsumentów. Do jego wzmacniania.

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ ludzie bardzo często mają w zwyczaju dokonywać wyborów konsumenckich na podstawie wewnętrznych wyobrażeń, emocji związanych z danym produktem lub usługą, aniżeli na podstawie jej faktycznej wartości.
 
Właśnie dlatego zbudowanie silnej marki, opartej na dobrze zaprojektowanym logo, mówiącej określonym językiem jest tak ważne. Tylko spójne komunikowanie określonych wartości i cech powoduje, że brand zdobywa zaufanie i sympatię, buduje emocjonalną więź z konsumentami. Klient, który ma zaufanie do danej marki, staje się jej stałym, wiernym klientem.
 
Początkiem do budowania silnej marki jest właśnie zaprojektowanie logo. Przemyślany znak powinien podnosić w oczach konsumentów wartość produktów i usług. Powinien każdy, nawet przypadkowy kontakt, rozwijać w długotrwałą więź. W konsekwencji marka zyskuje swoją tożsamość, swoją historię i wizję przyszłości. Brand zaczyna oddziaływać na wyobraźnię konsumentów i tworzyć z nimi emocjonalne połączenie.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami reprezentującymi wiele branż, jesteśmy przekonani, że możemy zaprojektować dla Twojej marki dobre, przemyślane logo.
 


 Dobry projekt logo. To znaczy jaki?


Podczas projektowania logo kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami. Dzięki nim jesteśmy w stanie tworzyć wyjątkowe znaki graficzne będące odzwierciedleniem charakteru marki.

 


PROSTOTA
Ponieważ prostota jest łatwiej przyswajalna, szybciej zapada w pamięć i dlatego łatwiej ją rozpoznać. Poza tym umożliwia łatwe wykorzystanie na wielu nośnikach, nie ważne czy to billboard, materiały wsparcia sprzedaży czy gadżet reklamowy. Wszechstronność leży w prostocie.

ADEKWATNOŚĆ
Projektując logo dla gabinetu stomatologicznego, raczej nie posłużymy się symbolem krzyża. Dobre logo musi być osadzone w kontekście, w stosowny sposób odnosić się do otoczenia, w którym działa dana marka. Dlatego ważne jest aby projekt poprzedzał dobry research.

PONADCZASOWOŚĆ
Logo może być nowoczesne, ale raczej powinno unikać pogoni za ulotnymi, tymczasowymi trendami. powinno być bardziej ponadczasowe. Logo może zostać odświeżone jednak rdzeń zawsze powinien pozostać taki sam. To klucz do sukcesu.

WYRÓŻNIENIE
Powinno być unikalne jak tylko się da. Odróżniające od konkurencji poprzez określony styl lub inne cechy, które uczynią je wyjątkowym.

BRAK GRANIC
Dobrze zaprojektowanie logo nie ma granic, nie potrzebuje tłumaczenia. Jest czytelne i jasne dla każdego odbiorcy, bez względu na język jakim mówi i z jakiej kultury się wywodzi.

ŁATWOŚĆ DO ZAPAMIĘTANIA
Ta cecha jest wypadkową wszystkich poprzednich. Jest wiele czynników, które mają wpływ na to jak szybko utrwalamy informacje w pamięci. Powyższe cechy sprawiają, że zwiększamy szansę na utrwalenie w świadomości konsumenta naszego logo a w konsekwencji świadomości istnienia naszej marki oraz poznania jej.


 
 Nasza obietnica


Każdy projekt jest inny, lecz każdy traktujemy z równym zaangażowaniem. Poza tym, że podczas procesu projektowania logo wydobędziemy z siebie nieodkryte dotąd pokłady kreatywności, możesz liczyć także na: 

 


WYJĄTKOWY PROJEKT
Twój projekt logo, będzie unikalny. Przemyślany, oparty o solidne fundamenty.

BEZ LIMITÓW
Nie stosujemy limitu w ilości przesłanych propozycji. Wyznajemy zasadę, że logo musi "leżeć" idealnie.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA
Jeśli potrzebujesz kompleksowej identyfikacji wizualnej czy też opracowania spójnego projektu key visual, jesteśmy aby pomóc.

RÓŻNE FORMATY PLIKÓW
Otrzymasz wszelkie niezbędne formaty plików, które umożliwią stosowanie na materiałach drukowanych oraz cyfrowych, na przykład na projekcie opakowania lub na stronie internetowej.

PRAWA AUTORSKIE
Przekażemy Tobie autorskie prawa majątkowe do projektu.
 
 

Projekt logo to nie wszystko czego potrzebujesz? Projektujemy także identyfikację wizualną i key visual.
©  2009- 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - Agencja Reklamowa Logoworld,